گوشه ای از دعوای این روزهای اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات


وبلاگ سایه آزادی - این روز ها به وضوح میتوان دعوای اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات را دید که چگونه بر سر و کله هم میزنند و ناتوانی شان را در مقابله با براندازان سایبری نظام به گردن هم می اندازند . اگر کمی گوشهایتان را تیز کنید حتی میتوانید دیالوگهای دشنام گونه ای را که در بین وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه رد و بدل میشود را هم بشنوید ، وقتی که اطلاعات سپاه به وزارت اطلاعات میگوید :

" خاک بر سرتان که حتی عرضه ساختن آی دی های فله ای را هم در بالاترین و فیس بوک ندارید و اگر هم میسازید مثل آب خوردن سریع شناسایی و مسدود میشوید . خاک بر سرتان با این رصد سایبریتان که 4 تا بچه منگول را پای کامپیوتر نشانده اید تا لینک ها و کامنتهای بالاترین را بخوانند و در آخر شیفت هم یک گزارش تخمی تخیلی آماده کنند و تحویل بدهند و بروند دنبال یللی و تللیشان ! آخر این هم شد کار اطلاعاتی ؟ این هم شد مبارزه با ناتوی فرهنگی و جنگ نرم ؟ شما ها که ما پاسدارها را یه مشت بچه حزب اللهی کس خل خطاب میکنید خودتان چه غلطی کرده اید ؟ آن از رسوایتان در ماجرای دستگیری ریگی که سازمان آی اس آی پاکستان تحویلتان داد ! آن از بمب گذاری های چپ و راست در کشور ! این از مقابله تان با جنبش سبز ! و آن هم از مهار سایبریتان . "

بخدا شما آبدارچی امام زمان هم نیستید چه برسد به سرباز گمنام حضرت آقا !

و وزارت اطلاعات هم که تا حالا دندان روی جگر کذاشته دقو دلیش را خالی میکند و میگویند : اولا خاک بر سر خودتان که حتی شعور گفتگو کردن را هم ندارید . دوما اگر ما آی دی فله در بالاترین و فیس بوک درست میکنیم حداقل مثل شماها کس خل نیستیم که اسممان را بگذاریم حیدر ، کرار ، عاشق ولایت ، شهادت طلب و ... تا هنوز اولین لینک را نفرستاده فحش خوار مادر نسیبمان شود که ساندیس خوریم ! در ثانی مگر همین ما نبودیم که با لینک هایمان زمینه تفرقه در جنبش سبز و تخریب رضا پهلوی و حمله به کمپ اشرف و مجاهدین خلق را مهیا کردیم ، ای حناق بگیرید که اینقدر چشم سفید هستید .

در ضمن شما از کجا اینقدر مطمئنید که ما 4 تا فرد ساده لو را در بخش رصد سایبری گذاشته ایم تا بقول شما گزارشات بی ارش تهیه کنند ؟ نکند در این بخش از وزارت هم مخبر اجیر کرده اید ؟ ثالثا در ماجرای دستگیری ریگی ، ما حداقل این عرضه را داشتیم که اطلاعات پاکستان را مجاب کنیم که ریگی را تحویل ما بدهد شما که چند لشکر پیاده و مخصوص در سیستان داشتید عرضه همین کار را هم نداشتید ! چهارم شما ها دیگر دم از مقابله با بمب گذاری ها نزنید که ما را از خنده روده بر میکنید ! کدام بچه اطلاعاتی ست که نداند اکثر این بمب گذاری ها کار زیر مجموعه های سپاهه تا یا جاپا تو منطقه سفت کنه یا رقیبو از میدان به در کنه یا بودجه بیشتر از دولت بگیره یا وزارت اطلاعاتو زیر سوال ببره پس توی این زمینه دیگه برای ما 4 تایی نیاید !

در مورد مقابله با جنبش سبز هم مگر ما وزارتی ها نبودیم که بارها بشما گفتیم تاکتیک مشت آهنی جواب نمیده ، اگر برخورد رو سخت تر کنید خواسته مردم میره بالاتر ، حمله ها از احمدی نژاد به سمت ولایت فقیه میره . گفتیم یا نگفتیم ؟ حالا که همه چی رو به گند کشیدید ، سرمایه اجتماعی نظام را نابود کردید مسئولیتشو گردم ما وزارتی ها می اندازید ؟ بخدا سنگ پای قزوین جلوی شما پوکه معدنی هم نیست !

و اما میرسیم به بحث مهار سایبری . که تنها افتخار شما بستن چند تا سایت سکسی ایرانی و هک کردن چند تا سایت دره پیت دانمارکی و عربستانی و اسرائیلیه ، اونم چی با کمک هکرهای روس و چینی !

در مورد اون سایتهای سکسی مگر ما به شما نگفتیم این کار را نکنید جامعه احتیاج به اینگونه از سایتها هم دارد وگرنه همه مردم سیاسی میشوند اجازه بدهید بخشی از مردم را با مباحث سکسی سرگرم کنیم تا به ورطه سیاست بازی نیافتند مگر ما به شما نگفتم اگر به ما باشد همین فردا در مرکز هر شهر یک شهر نو ( قلعه ) درست میکنیم تا فشار جنسی جامعه رو کم کنیم و شما در جواب به طعنه کفتید حتما ما پاسدارها هم بشویم ژتون فروش شهر نو و خواهرهای بسیجی هم بشوند خانوم رئیس !

خلاصه این بحث ما با شما اطلاعات سپاهی ها به جایی نمیرسه از قدیم گفتن آشپز وقتی 2 تا بشه آش یا شور میشه یا بی نمک . این حکایت ماست . در پایان فقط چند خواسته از شما داریم که اولا در حیطه وظایف ما وزارتی ها دخالت نکنید در ثانی مرده خوری اطلاعاتی هم اکیدا ممنوع بشود ! و ثالثا این دعوای بین ما و شما به بیرون درز نکند که برای کلیت سازمانهای اطلاعاتی نظام بد میشود .

هیچ نظری موجود نیست: